SLO   |   EN   |   HR  

Kontakti SLO

Lokacija in kontakti - SLOVENIJA

Aleja Finance d.o.o.
Letališka cesta 3c
1000 Ljubljana

01 729 5210
info@aleja-finance.si


Aleja finance - Ljubljana

Ekipa Aleja finance d.o.o.

 

Klemen Jelančič, direktor

Klemen Jelančič, direktor

01/729 5217
klemen@aleja-finance.si

Danijel Mitrović, direktor

Danijel Mitrović, direktor

01/620 9672
danijel@aleja-finance.si

 

Jan Krainer, faktoring

Jan Krainer, faktoring financiranje

01/620 9670
jan@aleja-finance.si

Ace Kostadinov, kompenzacije

Ace Kostadinov, faktoring financiranje

01/729 5213
ace@aleja-finance.si

 

Suzana Tršan, plačilni promet

Suzana Tršan, plačilni promet

01 620 9664
suzana@aleja-finance.si

Tina Kozel, plačilni promet

Tina Kozel, plačilni promet

01 729 5215
tina@aleja-finance.si

 

Edi Britarević, svetovalec

Edi Britarević, faktoring financiranje

01 729 5214
edi@aleja-finance.si

Goran Rot Mandić, svetovalec

Goran Rot Mandić, svetovalec

01 729 5210
goran@aleja-finance.si

 

Luka Kozel, svetovalec

Luka Kozel, faktoring financiranje

01 729 5219
luka@aleja-finance.si

Peter Stariha, faktoring financiranje

Peter Stariha, faktoring financiranje

01 729 5216
peter@aleja-finance.si

 

Marko Jovović, svetovalec

Marko Jovović, faktoring financiranje

01 729 5221
marko@aleja-finance.si

Nenad Zebec, svetovalec

Nenad Zebec, kompenzacije

01 729 5222
nenad@aleja-finance.si

 

Aleš Učakar, svetovalec

Aleš Učakar, kompenzacije

01 729 5223
ales@aleja-finance.si

 

 

 

 


Kontaktni obrazec